Yhteystiedot

Postiosoite ja toimisto

Metallitie 4, 62200 Kauhava
Puh 06 433 8800
piristeel(at)piristeel.fi

Palvelua arkisin klo 8.00–16.00.
Laskutustiedot

Tuotanto, tavaran nouto, lähetys ja vastaanotto

Piristeel Oy
Primatie 6, 62200 Kauhava
Puh 06 433 8800

Myynti

Vesa-Matti Noponen


Myyntipäällikkö
Gsm: 044 734 0155
vesa-matti.noponen@piristeel.fi

Jarmo Talvitie


Myyntipäällikkö
Gsm: 044 737 6030
jarmo.talvitie@piristeel.fi

Tuomo Karhu

Piristeelin aluemyyntipäällikkö
Aluemyyntipäällikkö
Gsm: 050 595 0379
tuomo.karhu@piristeel.fi

Johanna Harju


Myyntineuvottelija
Puh: 06 433 8844
johanna.harju@piristeel.fi

Marko Rajala


Myyntineuvottelija
Puh: 06 433 8814
marko.rajala@piristeel.fi

Susanna Niska


Myyntineuvottelija
Puh: 06 433 8812
susanna.niska@piristeel.fi

Jenni Kamppila


Myyntineuvottelija
Puh: 06 433 8860
jenni.kamppila@piristeel.fi

Eetu Kankaanpää

Kesämyyjä Eetu
Myyntineuvottelija (kesämies)
Gsm: 040 642 9604
eetu.kankaanpaa@piristeel.fi

Tuotehallinta

Markus Tupala


Teknologiapäällikkö
Gsm: 050 314 3366
markus.tupala@piristeel.fi

Juhani Aho


Tuotesuunnitteluosaston esimies,
Tuotesuunnittelija
Gsm: 044 033 8887
juhani.aho@piristeel.fi

Jarno Ulvila


Tuotesuunnittelija
Gsm: 044 771 2022
jarno.ulvila@piristeel.fi

Kari Lindberg

Tuotesuunnittelija
Gsm: 044 033 8880
kari.lindberg@piristeel.fi

Jaakko Nieminen

Tuotesuunnittelija Jaakko
Tuotesuunnittelija
Gsm: 040 680 6574
jaakko.nieminen@piristeel.fi

Hallinto

Kimmo Mansikkaviita

Liiketoimintajohtaja
Liiketoimintajohtaja
Gsm: 050 325 0230
kimmo.mansikkaviita(at)piristeel.fi

Minna Marttala

Talouspäällikko Minna
Talouspäällikkö
Gsm: 040 596 8109
minna.marttala(at)piristeel.fi

Katja Säilä

Piristeel Markkinointipäälikkö
Markkinointipäällikkö
Puh: 06-433 8818
Gsm 050 309 7293
katja.saila(at)piristeel.fi

Kristiina Niemi


EQ Specialist
Puh: 06-433 8877
kristiina.niemi(at)piristeel.fi

Sami Taipale


Taloushallinto, kirjanpito
Puh: 06-433 8821
sami.taipale(at)piristeel.fi

Hanna Varvas


Taloushallinto, kirjanpito, laskutus
Puh: 06-433 8863
hanna.varvas(at)piristeel.fi

Johanna Isoketo

Talousassistentti Johanna
Taloushallinto, laskutus
Puh: 06-433 8829
johanna.isoketo(at)piristeel.fi

Tuotanto

Harri Peltonen

Plant Manager Harri
Tehdaspäällikkö
Gsm: 040 580 0393
harri.peltonen@piristeel.fi

Joni Pulkki

Hankinta- ja logistiikkapäällikkö Joni
Hankinta- ja logistiikkapäällikkö
Gsm: 040-045 1119
joni.pulkki(at)piristeel.fi

Kimmo Isosomppi


Kunnossapitopäällikkö
Gsm: 050 320 4678
kimmo.isosomppi(at)piristeel.fi

Jussi Yli-Renko

Tuotantoinsinööri Jussi
Tuotantoinsinööri
Gsm: 050 326 3156
jussi-pekka.yli-renko@piristeel.fi

Pekka Paavola


Osastoesimies, lähettämö
Puh: 06-433 8826
pekka.paavola(at)piristeel.fi

Sami Koivisto


Osastoesimies, maalaamo
Gsm: 050 309 7266
sami.koivisto(at)piristeel.fi

Toni Tuori


Osastoesimies
Gsm: 044-033 8883
toni.tuori(at)piristeel.fi

Jouko Lahdensuo


Osastoesimies
Gsm: 044-033 8891
jouko.lahdensuo(at)piristeel.fi